Funkcja Alarmu na Moto 360 Sport z Wear OS Jak korzystać?

Na zegarkach z Wear OS znajdziemy aplikację Alarm. Jak ona wygląda? Jak z niej korzystać? Do czego ją wykorzystać? Zapraszam do artykułu!

Gdzie znajdę aplikację Alarm na moim zegarku?

Żeby dostać się do aplikacji Alarm należy najpierw wcisnąć przycisk na obudowie, a następnie wybrać z listy wszystkich aplikacji tę o nazwie Alarm.

Jak ustawić Alarm na zegarku?

Gdy już włączymy wspomnianą aplikację naszym oczom ukaże się możliwość ustawienia godziny. Godzinę wybieramy przeciągnięciami palcem dookoła ekranu. Gdy już wybierzemy godzinę, możemy przełączyć się na wybór minut. W chwili gdy już ustawimy żądaną godzinę całość zatwierdzamy przyciskiem na dole ekranu.

Budzik w zegarku z Wear OS

Po wyborze godziny wybrać możemy jeszcze czy alarm ma być jednorazowy czy też ma być powtarzany w ciągu tygodnia. Całość następnie zatwierdzamy przyciskiem na dole ekranu.

Jak wyłączyć alarm?

Gdy nadejdzie ustawiona wcześniej godzina, nasz zegarek podświetli się oraz otrzymamy wibrację. Z ekranu, który nam się pojawi możemy włączyć drzemkę (przycisk po lewej stronie) albo wyłączyć alarm (przycisk po prawej stronie).

Podsumowanie

Funkcja alarmu to ciekawe rozszerzenie inteligentnych zegarków. Może ona być wykorzystywana jako tradycyjny budzik lub jako przypomnienie o ważnej czynności czy konieczności wyjścia z domu.

Udostępnij: