Camgloss Spider Test statywu do smartfonów i kamer sportowych

Camgloss Spider to ciekawy statyw z trzema nóżkami Co jeszcze oferuje? Jak się sprawuje na co dzień? Zapraszam do artykułu!

Camgloss Spider opakowanie

Co dostajemy w opakowaniu?

Statyw przychodzi do nas w podłużnym kartonowym opakowaniu. W środku poza samym statywem znaleźć możemy tylko instrukcję obsługi w kilku językach.

Camgloss Spider Parametry techniczne

  • Maksymalne obciążenie: 1500 g (przy rozłożonych nogach)
  • Długość: 27 cm
  • Gwint: 1/4 cala
  • Masa: 155 g

Jakość wykonania i budowa

Statyw składa się dwóch podstawowych części. Pierwszą z nich są ruchome nogi, które możemy w dość szeroki sposób wyginać. Druga część to mocowanie w skład, którego wchodzą: śruba ustalająca, talerz statywu wraz z blokadą oraz płytka ze złączem 1/4 cala. Warto dodać iż płytkę ze złączem możemy odłączyć od statywu.

Camgloss Spider Mocowanie

Materiały, z których został wykonany statyw dobrze zniosły kilka miesięcy średnio intensywnego użytkowania. Niestety ani na opakowaniu ani w instrukcji producent nie podaje z jakich materiałów został wykonany produkt. Jedyną informacją jaką możemy znaleźć na ten temat jest ta o użyciu piankowej powłoki na nóżkach.

Użytkowanie

Produkt świetnie radzi sobie z utrzymaniem smarfonów, choć żeby je podłączyć musimy się wyposażyć w osobną przejściówkę. Statyw współpracuje także bardzo dobrze z kamerami sportowymi. Warto wspomnieć, że nieduży aparat również sprawował się poprawnie w połączeniu z produktem od Camgloss.

Camgloss Spider Statyw do smartfonów i kamer sportowych

Nieco ostrożniejszym należy być z dużymi aparatami, takiego ciężaru statyw może już nie wytrzymać. Dodatkowo w instrukcji obsługi przeczytać możemy iż produkt jest przeznaczony tylko do użytku prywatnego, a producent nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie sprzętu.

Podsumowanie

Camgloss Spider to ciekawy statyw za rozsądne pieniądze, którego możemy łatwo zabrać ze sobą. Dodatkowo warto wspomnieć o szerokich możliwościach wyginania, co pozwali nam zamontować sprzęt np. na balustradzie. Sprzęt sprawdzi się w połączeniu ze smartfonami, kamerami sportowymi czy niedużymi aparatami fotograficznymi. Uważać należy na duże i ciężkie lustrzanki czy kamery. Produkt można polecić osobom szukającym dobrego podręcznego statywu w rozsądnej cenie.

Copyright © 2022 Techfanik, Blogger