Unitek Y-SD 10002 test podstawki do smartfona

Produkt od Unitek oznaczony symbolem Y-SD10002 to podstawka do smartfona. Jak jest wykonana? Do czego można ją wykorzystać? Czy tablety też do niej pasują? Zapraszam do artykułu!

Unitek Y-SD10002 Podstawka

Opakowanie i jego zawartość

Produkt zapakowany jest w czarno-zielone kartonowe pudełko o niedużych rozmiarach. W środku znaleźć możemy jedynie samą podstawkę.

Unitek Y-SD 10002 Jakość wykonania

Głównym materiałem użytym do produkcji jest aluminium. Unitek Y-SD 10002 sprawia solidne wrażenie gdy weźmie się go do ręki. Odczuwalny jest tutaj charakterystyczny dla metalu chłód. Dodatkowo dolna części podstawki, na której opierać się będzie nasz smartfon, wykończona jest miękkim tworzywem. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie, które będziemy na niej kłaść nie porysuje się. Na dole odnaleźć możemy również cztery "nóżki" które mogą mieć kontakt z podłożem,  są one wykończone tym samym materiałem.

Zastosowanie

unitek y-sd 10002 wraz z samsungiem galaxy s9+

Podstawka cechuje się szerokimi możliwościami dopasowania kąta rozwarcia. Dzięki czemu możemy korzystać z niej na kilka sposobów. Mamy także możliwość całkowitego złożenia podstawki, dzięki czemu nie zajmuje ona dużo miejsca w podróży. Z informacji jaką możemy przeczytać na opakowaniu wynika, iż podstawka przeznaczona jest do smartfonów. Maksymalne rozmiary smartfona nie zostały określone.

Testowałem omawiany produkt od Uniteka wraz z Samsungiem Galaxy S9+. Mimo dość sporych gabarytów telefonu, dobrze pasował do podstawki. Nasze urządzenia na podstawce możemy umieścić zarówno w pozycji horyzontalnej, jak i wertykalnej. Zależnie od tego w jakiej pozycji umieścimy nasz telefon, różnić będzie się zastosowanie. W pozycji wertykalnej podstawka może nam posłużyć do odłożenia smartfona i szybkiego podejrzenia godziny i powiadomień na ekranie Always On Display. Z kolei jeśli przełożymy smartfon do pozycji horyzontalnej, to będziemy mogli wygodnie oglądać filmy czy zdjęcia.

A co z tabletami?

Unitek Podstawka do tabletu

Dla potrzeb testu postanowiłem zamontować na podstawce 10 calowy tablet. Jeżeli chcemy używać takiego połączenia do oglądania filmów, to nie będzie z tym problemów. Jeżeli jednak z takiego rozwiązania będziemy chcieli używać do czynności, które wymagają większego nacisku na ekran, może to spowodować złożenie się podstawki.

Podsumowanie

Unitek Y-SD 10002 to wykonana z dobrych materiałów podstawka do smartfonów. Posłużyć ona może do komfortowego oglądania filmów czy zdjęć w większym gronie. Zamontować na niej możemy również tablet, lecz w tym wypadku trzeba pamiętać o wielkości samej podstawki i o tym ile może utrzymać.

Udostępnij: