Spigen Rugged Armor dla LG G5 wrażenia po ponad roku użytkowania

Spigen Rugged Armor to ciekawe etui, które możemy znaleźć dla wielu modeli telefonów. Jak sprawowało się ono we współpracy z LG G5 przez ponad rok użytkowania? Zapraszam do artykułu!

Spigen Rugged Armor LG G5 Etui

Opakowanie

Etui przychodzi do nas w czarno-pomarańczowym kartonowym opakowaniu. Na przodzie znaleźć możemy grafikę przedstawiającą smartfon z nałożonym na nim etui. Pozostałą część frontu zajmuje informacja o zastosowaniu specjalnej technologii i spełnianiu wojskowej normy odporności. W zestawie poza samym etui nie znajdziemy nic więcej.

Spigen Rugged Armor LG G5 Opakowanie

Spigen Rugged Armor Wykonanie

Produkt jest wykonany z wytrzymałego ale zarazem giętkiego materiału. Etui jest również dobrze dostosowane do portów i złącz występujących w telefonie. Podczas użytkowania nie natrafiłem na problemy z podłączaniem smartfona do ładowania, czy też podczas korzystania ze słuchawek. Etui jest tak zbudowane, że wystaje ponad ekran dzięki czemu w razie odłożenia telefonu, drugą stroną nie rysujemy ekranu. Sam pokrowiec nie pogrubia znacząco telefonu co również jest warte odnotowania. Wkładanie telefonu do etui jak i jego wyjmowanie nie sprawia problemu.

Jak to się sprawuje?

Z etui korzystam już około 17 miesięcy i trzeba przyznać, że sprawuje się ono bardzo dobrze. Zapakowany w niego telefon nie złapał rys, a samo etui również dobrze wygląda po tym czasie. Wprawdzie przez ten czas telefon mi nie upadł, więc ciężko mi stwierdzić jak pod tym względem sprawuje się etui. W codziennym użytkowaniu to znaczy, odkładanie na różne powierzchnie noszenie wraz z innymi rzeczami zniósł naprawdę dobrze. Jedyną drobną wadą jest wykończenie przy porcie ładowania, jest ono dość ostre co przy dłuższym trzymaniu telefonu może przeszkadzać.

Podsumowanie

Spigen Rugged Armor to naprawdę ciekawe akcesorium, które moim zdaniem było warte swojej ceny. Dobrze chroni nasz smartfon przed wszelkimi rysami, a i z niewielkimi upadkami powinno sobie poradzić. Jeżeli ktoś szuka dobrze wykonanego etui na swój smartfon w przyzwoitej cenie to ten produkt marki Spigen można polecić.

Udostępnij: