Testy akcesoriów do smartfonów

W tej kategorii znajdziesz testy akcesoriów i gadżetów takich jak: kamery sportowe, mikrofony, czy przejściówki. Zajrzyj do wpisów i dowiedz się więcej o testowanych produktach!

Ezviz S2 Test taniej kamery sportowej

Ezviz S2 Test taniej kamery sportowej

Ezviz S2 to tania kamera sportowa. Jak sprawuje się w codziennym użytku? Do czego można ją wykorzystać? Jakie jeszcze funkcje w sobie skrywa? Co znajduje się w pudełku? Zapraszam na test!

Boya BY-M1 mikrofon krawatowy do telefonu

Boya BY-M1 test mikrofonu krawatowego do telefonu

Boya BY-M1 to tani mikrofon krawatowy, który można podłączyć do telefonu. Jak nagrywa dźwięk? Jak działa w połączeniu ze smartfonami Samsung, LG czy Xiaomi? Czy można go podłączyć do innych urządzeń? Zapraszam na test!

Yi Dash Camera połączenie z aplikacją

Yi Dash Camera połączenie z aplikacją mobilną

Yi Smart Dash Camera to ciekawy wideorejestrator potrafiący nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD przy 60 kl./s. Poza dobrymi parametrami nagrywanego obrazu umożliwia także połączenie ze smartfonem. Jakie możliwości wówczas zyskujemy? Jak to skonfigurować? Zapraszam do artykułu!

Przejściówka Statyw Smartfon

Jak zamontować telefon na statywie?

Jak zamontować smartfon na statywie? W większości przypadków będziemy potrzebować do tego przejściówki. Jak taka przejściówka wygląda? Jak to połączyć ze sobą? Zapraszam do artykułu!