Xiaomi Mi Electric Toothbrush połączenie z aplikacją Mi Home

Mi Electric Toothbrush, czyli szczoteczkę od Xiaomi możemy podłączyć do smartfona. Jak ją zsynchronizować z aplikacją Mi Home? Co umożliwia takie połączenie? Zapraszam do poradnika!

Xiaomi Mi Electric Toothbrush Połączenie z aplikacją Mi Home

Jak połączyć Mi Electric Toothbrush ze smartfonem?

Mi Home ekran głównyDodawanie szczoteczki do aplikacji Mi Home

W tym celu na naszym smartfonie będziemy musieli zainstalować aplikację Mi Home. Następnym krokiem będzie zarejestrowanie się lub zalogowanie się jeżeli posiadamy już konto. Potem należy kliknąć na symbol plusa w prawym górnym rogu ekranu i z sekcji Zdrowie wybrać Mi Electric Toothbrush. Na końcu należy podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie telefonu. Szczoteczka łączy się z telefonem za pośrednictwem technologi Bluetooth.

Co umożliwia połączenie szczoteczki z telefonem?

Naładowanie szczoteczki w aplikacjiPodsumowanie mycia zębów

Gdy już podłączyliśmy szczoteczkę do smartfona to możemy zacząć przegląd aplikacji. U góry ekranu ujrzymy nazwę urządzenia oraz procent naładowania szczoteczki. Poniżej znajduje się data ostatniej synchronizacji oraz liczba zdobytych punktów. Jeżeli klikniemy na wyświetl szczegóły to zobaczymy dokładne podsumowanie ostatniego szczotkowania. Możemy także przeglądać statystyki z poprzednich okresów. Żeby na nowo synchronizować dane należy pociągnąć palcem w dół na ekranie.

Sprawdź też: Xiaomi Funkcja zaplanowane włączenie/wyłączenie

Jeszcze niżej odnajdziemy ilość zdobytych punktów w tygodniu, liczbę dni na jaką pozostała przydatna końcówka oraz dopasowanie, o którym więcej za moment.

Mi Electric Toothbrush dodatkowe ustawienia

W prawym górnym rogu ekranu odnajdziemy trzy kropki. Po ich kliknięciu zobaczymy listę dodatkowych możliwości. Znalazły się tutaj skróty do instrukcji dla początkujących, skróconej instrukcji, informacji medycznych, pytań i odpowiedzi, informacji o szczoteczce, aktualizacji oprogramowania, udostępniania urządzenia, czy też ustawień ogólnych.

Ustawienia szczoteczki od Xiaomi

Za pomocą tej ostatniej sekcji możemy zmienić nazwę urządzenia, usunąć je, dodać skrót do ekranu głównego, zmienić strefę czasową, przesłać opis swojego problemu, a także zapoznać się z umową użytkownika i polityką prywatności.

Dopasowanie szoteczki w aplikacji Mi Home

We wspomnianej wcześniej sekcji Dopasowanie mamy dostęp do dodatkowych ustawień pozwalających jak sama nazwa wskazuje dopasować szczoteczkę do indywidualnych preferencji.

Pierwszą opcją jest możliwość włączenia funkcji o nazwie Zabezpieczenie przed zachlapaniem. Następnie dokonujemy wyboru czasu szczotkowania, 2 lub 2,5 minuty. A także trybu szczotkowania, do wyboru są: początkujący, delikatny, standardowy oraz ulepszona. Na końcu możemy włączyć lub wyłączyć funkcje dodatkowe. Do wyboru jest jedna z funkcji: 30 s dodatkowego wybielania, 30 s szczotkowania dziąseł, 10-sekundowe czyszczenie języka.

Podsumowanie

Podłączenie szczoteczki od Xiaomi o nazwie Mi Electric Toothbrush do smartfona pozwala nam skorzystać z dodatkowych opcji. Za pomocą dedykowanej aplikacji możemy podejrzeć procent naładowania urządzenia, zaktualizować oprogramowanie w szczoteczce czy też dostosować ustawienia do własnych preferencji.

Udostępnij wpis: