Poradniki dla telefonów Samsung

Poradniki dedykowane telefonom Samsung i nakładce One UI. Sprawdź wpisy na blogu i poznaj nowe funkcje w swoim smartfonie!

Poradnik przedstawiający jak ustawić dźwięk dzwonka i powiadomień w telefonie Samsung

Dźwięk dzwonka i powiadomień w telefonie Samsung

Ustawienie własnego dźwięku dzwonka i powiadomień, to jedna z podstawowych czynności po zakupie nowego smartfona. Jak zmienić dzwonek w telefonie Samsung? Jak ustawić własny dźwięk powiadomienia? Zapraszam do poradnika!

Poradnik przedstawiający budzik w telefonie Samsung

Budzik w telefonie Samsung

Budzik w telefonie Samsung pozwala nie tylko ustawić alarm, ale także odczytać godzinę czy prognozę pogody. Jak ustawić budzik i dodać swój dźwięk alarmu? Zapraszam do poradnika!

Poradnik pokazujący Tryb Skupienia w telefonie Samsung

Samsung Tryb Skupienia Co to jest? Jak włączyć?

Tryb skupienia to część funkcji o nazwie cyfrowy dobrostan. Jak włączyć i wyłączyć tę opcję w telefonie Samsung? W jaki sposób tryb ten ułatwia koncentrację na wykonywanym zadaniu? Zapraszam do poradnika!

Poradnik prezentujący jak ukryć aplikacje w telefonie Samsung

Jak ukryć aplikacje w telefonie Samsung?

W smartfonie Samsunga, w prosty sposób można schować ikony od niechcianych programów. Jak ukryć aplikacje w telefonie? Jak później znaleźć ukryte ikony programów? Zapraszam do poradnika!

Poradnik prezentujący jak nagrywać ekran w telefonie Samsung

Jak nagrywać ekran w telefonie Samsung?

Nagrywanie ekranu to przydatna funkcja, którą odnajdziemy na urządzeniach różnych producentów. Nie inaczej jest w przypadku smartfonów Samsunga. Jak nagrywać ekran? Co będzie do tego potrzebne? Zapraszam do poradnika!

Poradnik pokazujący jak zmienić czcionkę w telefonie Samsung

Jak zmienić czcionkę w telefonie Samsung?

W telefonie Samsung można nie tylko łatwo zmienić czcionkę, ale także powiększyć lub zmniejszyć wielkość liter. Jak ustawić czcionkę w smartfonie? Zapraszam do poradnika!

Poradnik prezentujący Tryb Dziecko w telefonie Samsung

Samsung Kids (Tryb Dziecko) w telefonie

Samsung Kids to specjalny tryb dla dzieci w telefonie koreańskiego producenta. Jak włączyć i wyłączyć tryb dziecko? Jakie aplikacje dla najmłodszych przygotował Samsung? Zapraszam do poradnika!

Poradnik prezentujący Game Launcher w telefonie Samsung

Samsung Game Launcher Co to jest?

Wśród wielu funkcji na telefonach Samsunga odnaleźć możemy Game Launcher. Co to jest? Co umożliwia ten tryb? Jak go włączyć? Zapraszam do poradnika!

Poradnik pokazujący sterowanie gestami w telefonie Samsung

Samsung Gesty Pełnoekranowe Jak włączyć?

W telefonie Samsung, gesty pełnoekranowe są jednym ze sposobów na poruszanie się po systemie. Jak włączyć sterowanie gestami w smartfonie z One UI? Zapraszam do poradnika!

Poradnik pokazujący jak podzielić ekran w telefonie Samsung

Dzielenie ekranu w telefonie Samsung

Dzielenie ekranu to przydatna funkcja w smartfonie. Jak podzielić ekran w telefonie Samsung? Jak otworzyć aplikacje w małym oknie? Zapraszam do poradnika!

Poradnik pokazujący jak włączyć szybkie ładowanie w telefonie Samsung

Szybkie ładowanie telefonu Samsung Jak włączyć?

W telefonie Samsung w prosty sposób można włączyć i wyłączyć szybkie ładowanie. Jak ustawić takie „uzupełnianie energii” w smartfonie? Dlaczego szybie ładowanie nie działa? Zapraszam do poradnika!

Poradnik prezentujący jak zrobić zrzut ekranu w telefonie Samsung

Zrzut ekranu w telefonie Samsung

Screenshot to szybki sposób na zapisanie informacji. Jak zrobić zrzut ekranu w telefonie Samsung? Jak wykonać długiego screena? Zapraszam do poradnika!