Poradniki dla telefonów z Androidem

W tej kategorii znajdziesz poradniki dla telefonów z Androidem. Sprawdź wpisy na blogu i poznaj nowe możliwości swojego smartfona!

LG Jak odzyskać usunięte zdjęcia i filmy?

LG Jak odzyskać usunięte zdjęcia i filmy?

Może się tak zdarzyć, iż przypadkowo usuniemy zdjęcia lub filmy, które chcieliśmy zachować. Jeżeli posiadamy telefon od LG to możemy takie pliki w prosty sposób odzyskać. Jak to zrobić? Zapraszam do poradnika!

Smart Doctor w telefonie LG

Co to jest Smart Doctor na telefonie LG?

Smart Doctor to dodatkowa aplikacja jaką znajdziemy na urządzeniach LG. Do czego służy? Gdzie ją znaleźć? Jakie opcje w sobie skrywa? Zapraszam do artykułu!

Oszczędzanie danych w telefonie z Androidem

Oszczędzanie danych w telefonie z Androidem

W telefonie z Androidem znaleźć możemy funkcję oszczędzanie danych. Jak ta funkcja działa? Jak ją włączyć? A może odwrotnie, włączyliście ją przypadkiem i chcecie wiedzieć jak ją wyłączyć? Zapraszam do artykułu!

Jak dodać nowego użytkownika w telefonie?

Dodawanie nowego użytkownika na telefonie z Androidem

W telefonach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android znaleźć możemy funkcję umożliwiającą dodanie nowego użytkownika. Jak dodać nowego użytkownika? Czy na wszystkich urządzeniach wygląda to tak samo? Zapraszam do poradnika!

Capture+ w telefonie LG

LG Capture+ Jak zrobić ciekawy zrzut ekranu?

Capture+ jest to narzędzie, które odnajdziemy na smartfonach LG. Umożliwia ono tworzenie ciekawych zrzutów ekranów. Jakie funkcje jeszcze w sobie skrywa? Jak z tego korzystać? Zapraszam do artykułu!