Poradniki dla telefonów Xiaomi

Zbiór poradników dedykowanych smartfonom Xiaomi i nakładce MIUI. Zajrzyj i dowiedz się więcej o funkcjach w swoim telefonie!

Tryb Lite w telefonie Xiaomi

Xiaomi Tryb Lite Co to jest? Jak włączyć?

W telefonie Xiaomi znaleźć można Tryb Lite, czyli taki z dużymi ikonami i tekstem. Jak włączyć i wyłączyć tryb prosty w smartfonie z nakładką MIUI? Co jeszcze umożliwia ta funkcja? Zapraszam do poradnika!

Poradnik jak ustawić ekran główny w Xiaomi

Ekran główny w telefonie Xiaomi

Ekran główny w telefonie Xiaomi może być w szeroki sposób personalizowany. Nakładka MIUI pozwala zmienić wygląd, wielkość i siatkę ikon na pulpicie. Ponadto można włączyć szufladę z aplikacjami. Jak ustawić ekran główny w telefonie Xiaomi? Zapraszam do poradnika!

Ekran ostatnich zadań w telefonie Xiaomi

Ekran ostatnich zadań w telefonie Xiaomi

Ostatnie zadania w telefonie Xiaomi mogą wyświetlać nie tylko aplikacje. Jak włączyć skróty ustawień? Jak zmienić układ programów? Co umożliwia funkcja rozmaż podgląd aplikacji? Zapraszam do poradnika!

Skróty gestów i przycisków w telefonie Xiaomi

Xiaomi MIUI Skróty gestów i przycisków

Skróty gestów i przycisków, to jedna z funkcji w MIUI pozwalająca dostosować telefon Xiaomi do użytkownika. Gdzie znaleźć tę opcję? Jak przypisać własne skróty funkcyjne? Zapraszam do poradnika!

Radio FM w telefonie Xiaomi Poradnik

Radio FM (bez internetu) w telefonie Xiaomi

Standardowe radio fm w telefonie to coraz rzadszy widok. W niektórych smartfonach Xiaomi wciąż można znaleźć aplikację pozwalającą słuchać ulubionych rozgłośni radiowych bez internetu. Jak włączyć i wyłączyć radio fm w telefonie Xiaomi? Zapraszam do poradnika!

Poradnik jak edytować zdjęcia na telefonie Xiaomi

Jak edytować zdjęcia na telefonie Xiaomi?

Galeria w telefonach Xiaomi wyposażona jest w edytor zdjęć. Pozwala on przyciąć zdjęcie, dodać filtr lub naklejkę, czy zaznaczyć ważny szczegół. Gdzie znaleźć tę funkcję? Co jeszcze umożliwia? Zapraszam do poradnika!

Xiaomi Druga Przestrzeń Poradnik

Xiaomi Druga Przestrzeń Co to jest? Jak włączyć?

Druga przestrzeń to jedna z funkcji, jaką znaleźć można w telefonie Xiaomi z nakładką MIUI. Co umożliwia ta dodatkowa strefa? Jak włączyć i później usunąć drugą przestrzeń? Zapraszam do poradnika!

Panel boczny w Xiaomi Poradnik

Panel boczny (informacyjny) w telefonie Xiaomi

Panel boczny to funkcja, której nie zabrakło w telefonie Xiaomi. W MIUI może nim być Google Discover lub panel informacyjny. Jak włączyć i wyłączyć ten dodatkowy ekran? Zapraszam do poradnika!

Poradnik jak nagrać ekran w Xiaomi

Jak nagrać ekran w telefonie Xiaomi?

Nagrywanie ekranu to aplikacja w telefonie Xiaomi. Jak nagrać ekran za jej pomocą? Gdzie znaleźć zarejestrowane filmy? Jakie ustawienia oferuje domyślny rejestrator w MIUI? Zapraszam do poradnika!

Centrum kontroli w Xiaomi Poradnik

Centrum kontroli i pasek statusu w telefonie Xiaomi

Centrum kontroli to pasek powiadomień i skrótów w telefonie Xiaomi. Co istotne, można go personalizować. Podobnie zresztą jak pasek statusu. Jak dostosować panel ściągany z góry w MIUI? Zapraszam do poradnika!

Poradnik jak zmienić tapetę w telefonie Xiaomi

Jak zmienić tapetę w telefonie Xiaomi?

Masz telefon Xiaomi i nie wiesz jak zmienić tapetę? W tym poradniku pokażę Ci jak ustawić własne zdjęcie na ekranie blokady lub głównym. Zapraszam do materiału!

Dzielenie ekranu w telefonie Xiaomi Poradnik

Jak podzielić ekran w telefonie Xiaomi?

Na telefonie Xiaomi z nakładką MIUI również możemy podzielić ekran i korzystać z dwóch aplikacji w tym samym czasie. Jak włączyć dzielenie ekranu? Zapraszam do poradnika!