Unitek Y-P530C Test szybkiej ładowarki samochodowej

Unitek Y-P530C to ciekawa ładowarka samochodowa z 3 złączami USB. Co jeszcze potrafi i jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu? Zapraszam do artykułu!

Unitek Y-P530C Szybka Ładowarka Samochodowa

Co dostajemy w opakowaniu?

W skład zestawu wchodzą:

  • Ładowarka samochodowa
  • Kabel micro USB
  • Instrukcja obsługi

Unitek Y-P530C Parametry techniczne

  • Moc maksymalna: 42W
  • Natężenie wyjściowe: 1x 5V2A/9V2A/12V2A, 2x 5V2,4A
  • Liczba portów USB: 3

Obudowa i wykonanie

Unitek Y-P530C szybka ładowarka samochodowa

Górna część obudowy wykonana została z chłodnego w dotyku metalu, który dzięki swojej fakturze dobrze zniósł okres użytkowania. Dolna część ładowarki oraz góra skrywająca porty to już plastik. Dolna końcówka wykonana została ze świecącego plastiku, natomiast ta na górze z matowego. Oba tworzywa jednak są dobrej jakości, a spasowanie elementów stoi na wysokim poziomie.

Użytkowanie

Unitek Y-P530C złącza USB

Ładowarka posiada trzy złącza USB, co oznacza że możemy ładować nawet 3 urządzenia jednocześnie. Sama ładowarka bez problemu poradziła sobie z jednoczesnym ładowaniem 2 smartfonów oraz transmitera fm podczas dłuższej trasy. O pracy urządzenia informuje nas mała dioda umieszczona obok portów USB. Ważna cechą ładowarki jest wsparcie dla technologii szybkiego ładowania od Quick Charge 3.0. Kompatybilny port jest dodatkowo oznaczony kolorem zielonym. Dzięki niemu możemy ładować kompatybilne urządzenia znacznie szybciej.

Podsumowanie

Unitek Y-P530C to ciekawa ładowarka samochodowa posiadająca 3 porty USB i wspierająca technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Można ją polecić każdemu, kto szuka bardzo dobrze wykonanej ładowarki samochodowej ze wsparciem dla QC3.0 w rozsądnej cenie.

Udostępnij: